قوانین و حریم خصوصی

قوانین و حریم خصوصی

ساجوک سامانه‌ای برای پیشنهاد کتاب و انتشار داستان‌ها و نقدهای مختلف است. شما در هنگام استفاده از بخش‌های مختلف این وبسایت پایبندی خود به قوانین ذیل را اعلام می‌دارید:

1. استفاده از سیستم پیشنهاد کتاب و همچنین محتواهای ساجوک رایگان است؛ ولی هرگونه سوءاستفاده و یا کپی برداری از محتواها (محتوای معرفی کتاب‌ها، متن‌های بخش نوشته‌ها و...) بدون ذکر منبع خلاف قوانین بوده و پیگرد خواهد داشت.

2. پروفایل شما و سایر کاربرها بصورت عمومی قابل مشاهده خواهد بود و شما و سایر کاربرها خواهید توانست پروفایل خود و یا دیگران را با بقیه به اشتراک بگذارید.

3. با استفاده از ساجوک کتاب‌هایی که انتخاب کرده‌اید به سایرین نشان داده می‌شود و بدین معناست که شما می‌دانید امتیازدهی شما به کتاب‌ها برای سایرین قابل مشاهده است.

4. استفاده از الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه ناشر یا ناشران خاص، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و ... ، درخواست و دعوت به چت، نظراتی غیر‌مرتبط با کتاب یا سایر محتواها، در نام پروفایل، متن درباره من و همچنین بخش نظرات ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده این موارد ناحیه کاربری فرد خاطی مسدود خواهد شد.

5. استفاده از تصاویر مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران به عنوان تصویر پروفایل و یا کاور ممنوع است.

6. ایجاد هرگونه اختلال در سیستم پیشنهاددهی و یا ایجاد امتیازهای غیرواقعی برای کتاب‌ها و یا محتواهایی خاص خلاف قوانین بوده و کاربر یا کاربران خاطی مسدود خواهند شد.

7. حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام در اختیار ساجوک قرار می‌گیرد، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

8. اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرند و به‌طور مستقیم از طریق شما برای ما ارسال می‌شوند. در حال حاضر تنها اطلاعات شخصی کاربران در ساجوک نشانی ایمیل است که برای ایجاد حساب کاربری و دریافت خبرنامه در اختیار ما قرار می‌دهید. نشانی ایمیل کاربران به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و از طریق خبرنامه تنها اطلاعات مربوط به ساجوک و کتاب‌های آن و نیز اطلاع رسانی‌های مرتبط با کاربران ساجوک به آن‌ها ارسال خواهد شد.

از اینکه همراه ما هستید ممنونیم.

ساجوک